Magazynier, sprzedawca

Ogłoszenie archiwalne, sprawdź inne oferty pracy!

Twoją pasją jest motoryzacja? Szukasz pracy w stabilnie rozwijającej się firmie, oferującej szerokie możliwości rozwoju? Dobrze trafiłeś – sprawdź szczegóły naszego ogłoszenia!

Obowiązki:

  • dobór i sprzedaż części zamiennych do samochodów osobowych w oparciu o dostępne katalogi
  • bezpośrednia obsługa klientów
  • aktywny kontakt telefoniczny i mailowy z klientem
  • dbanie o pozytywny wizerunek firmy
  • kompletowanie zamówień do wysyłki
  • przyjmowanie i wydawanie dostaw
  • dbanie o porządek i powierzony sprzęt
  • praca ze skanerem
  • procesowanie reklamacji i zwrotów

Wymagania:

  • wykształcenie minimum średnie
  • znajomość budowy i zasady działania samochodu
  • komunikatywność i zdolności interpersonalne
  • wysoka kultura osobista
  • doświadczenie w bezpośredniej obsłudze klienta będzie dodatkowym atutem
  • doświadczenie w branży
  • umiejętność pracy w zespole
  • zaangażowanie, rzetelność, dokładność

Oferujemy:

  • pracę w stabilnej, rozwijającej się firmie
  • umowę o pracę
  • pakiet szkoleń z możliwością rozwoju zawodowego

Moto Reszka to dynamicznie rozwijająca się firma w branży motoryzacyjnej. Jeżeli motoryzacja jest Twoją pasją i chcesz pracować z ludźmi o podobnych zainteresowaniach dołącz do nas!